KAÇEP Nedir ?

KAÇEP, Kadın "Aile Çocuk Engelli Politikaları" nın kısaltmasıdır.

KAÇEP olarak amacımız dayanışmayı, paylaşmayı ve kardeşliği esas alan ahenk içinde huzurlu bir toplumsal düzenin tesis edilmesidir.

İLETİŞİM
  • Adres: Ceyhun Atuf Kansu Caddesi
    No:128
    Balgat/ANKARA
  • Telefon: +90-312-472 55 55
  • Faks: +90-312-473 15 44
 

Duyurular

Aile, Kadın ve Sosyal Hizmet Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığına  Prof. Dr. Ahmet selim YURDAKUL atanmıştır.

15.04.2024

MHP Kadın Aile Çocuk ve Engelli Politikaları'nın (KAÇEP) 8 Mart Dünya Kadınlar Günü vesilesiyle düzenlediği panel saat:14.00'te MHP Genel Merkezi'nde Gün Sazak Salonu'nda gerçekleşecektir. Tüm vatandaşlarımız davetlidir.


Milliyetçi Hareket Partisi Aile, Kadın ve Engellilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sn. Dr. Pelin YILIK’ın “10-16 Mayıs Engelliler Haftası” vesilesiyle yapmış oldukları yazılı basın açıklamaları


 

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sn. Dr. Pelin YILIK’ın
“Anneler Günü” münasebetiyle yapmış olduğu yazılı basın açıklaması


 

Milliyetçi Hareket Partisi Aile, Kadın ve Engellilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sayın Dr. Pelin YILIK’ın “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı“ hakkında yapmış olduğu yazılı basın açıklaması.


 

Aile, Kadın ve Engellilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığına  Dr. Pelin YILIK atanmıştır.
26.03.2021


 

Milliyetçi Hareket Partisi Aile, Kadın ve Engellilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sayın Deniz DEPBOYLU’NUN,“8 Mart Dünya Kadınlar Günü” vesilesiyle yapmış olduğu yazılı basın açıklaması
8 Mart 2021 Ulaşmak için tıklayınız.


 

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sayın Deniz DEPBOYLU’nun, “1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü” hakkında yapmış olduğu yazılı basın açıklaması. Ulaşmak için tıklayınız.


 

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’nin, “İdam Cezasıyla” ilgili yaptıkları yazılı basın açıklamasını ilgi ve bilgilerinize sunarız. 2 Eylül 2020 . Ulaşmak için tıklayınız.


 

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sayın Deniz DEPBOYLU’nun, “Babalar Günü” hakkında yapmış olduğu yazılı basın açıklaması. 20 Haziran 2020. Ulaşmak için tıklayınız.


 

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sayın Deniz DEPBOYLU’nun, “Anneler Günü” hakkında yapmış olduğu yazılı basın açıklaması. 9 Mayıs 2020. Ulaşmak için tıklayınız.


 

 Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sayın Deniz DEPBOYLU’nun, “8 Mart Dünya Kadınlar Günü” hakkında yapmış olduğu yazılı basın açıklaması.8 Mart 2020.Ulaşmak için tıklayınız.


MHP KAÇEP “100.Yılda Balalar Bilgi Şöleni” Sempozyumumuza Tebliğ Sunumlarıyla katkı sağlamak için Bildiri Özeti gönderen tüm değerli akademisyenlerimize, alanında uzman hanımefendilere ve beyefendilere yoğun ilgi ve alakaları İçin çok teşekkür ediyoruz. Kabul Listesi AÇIKLANMIŞTIR.


17-18-19 Nisan 2020 Ulusal Egemenliğimizin 100. yılında Cumhuriyetimizin Banisi Ulu Önder ATATÜRK'ün geleceğimizin Teminatı Çocuklarımıza armağan ettiği Çocuk Sempozyumumuzla bir arada olacağız.
1. Ulusal MHP Kaçep Sempozyumu "Toplum, Kadın ve Şiddet" çalışmaları başlamıştır. Sempozyum sayfasına ulaşmak için tıklayınız.
Hazırlıklarının tamamlana bilmesi için gelen talep üzerine bildiri gönderiminde bulunacak katılımcılarımız için başvuru süremiz
12 Temmuz 2019 tarihine kadar uzatılmıştır.
Kabul gören bildiriler 19 Temmuz 2019 tarihinde Duyurular kısmından açıklanacaktır.
18-19 Nisan 2020 Ulusal Eğemenliğimizin 100. yılında Cumhuriyetimizin Banisi Ulu Önder ATATÜRK'ün geleceğimizin Teminatı Çocuklarımıza armağan ettiği Çocuk Sempozyumumuzla birarada olacağız. 
MHP Kaçep "Toplum, Kadın ve Şiddet" Sempozyumu'na katılımcı talebinin devam etmesinden dolayı bildiri özetlerinin Bilim ve Hakem Kurulumuzca değerlendirmeleri yakın bir zamanda tamamlanıp kabul edilen katılımcılarımız bilgilendirilecektir.


Toplum, Kadın ve Şiddet Sempozyumu Bildiri Özeti Kabul Edilen Katımcılarımızın Bilgileri Sempozyum Sayfamızda, Kabul Edilen Bildiriler Kısmında İlan Edilmiştir.


Toplum, Kadın ve Şiddet Sempozyumu için Kabul Edilen bildiri özet metinlerinin, tam metin çalışmalarını çeşitli sebeplerle gönderemeyen katılımcılarımız için belirteceğimiz ileri bir tarihe kadar uzatılmıştır.